O mnie

Własna firma to przywilej, a nie przykry obowiązek.

Jaka jest Moja własna firma?

Jestem Mateusz i uważam, że własna firma to najlepszy sposób na fajną pracę. Możesz dobrze zarabiać, jednocześnie mając dużo czasu dla siebie i najbliższych.

Mateusz Turek

Dojście do tego nie jest łatwe, ale z biegiem czasu, kiedy wszystko poukładasz, zaczniesz spełniać własne marzenia.

Ten blog powstał, żeby Ci w tym pomóc. Znajdziesz tu materiały dotyczące każdego etapu prowadzenia własnej firmy. Od planowania przez szukanie klientów, projektowanie materiałów graficznych, stworzenie własnej strony aż po firmowe finanse i formalności.

Kilka słów o mnie

Przede wszystkim jestem praktykiem, swoje doświadczenie opieram na prawdziwych, działających i rozwijających się firmach z kilku różnych branż. Mimo to nadal aktywnie uczestniczę w szkoleniach i wykładach prowadzonych przez największych branżowych mentorów. Wiedza jest podstawą wszystkiego, co robię i tworzę na co dzień. Z tego powodu uważam, że nieustanne przyswajanie nowej wiedzy jest niezbędne do dalszych działań i rozwoju.

Mój blog powstał dla osób, które lubią poszerzać swoją wiedzę i kompetencje. W celu ułatwienia nawigacji przygotowałem mapę wszystkich materiałów, które opublikowałem na tej stronie. Możesz przeglądać je według kolejności alfabetycznej albo wybrać jeden z filtrów dostępnych poniżej.

Bezpieczeństwo strony Hosting i serwery Kreator stron internetowych Lepsza strona WordPress Marketing i promocja Mierzenie ruchu Optymalizacja konwersji Optymalizacja strony Sklep internetowy Sztuka pisania Zarządzanie zespołem Zwiększanie sprzedaży

Chcesz zapytać o współpracę?