Informacje kontaktowe

kontakt @ adres tego bloga.

Mężczyzna w okularach i niebieskiej koszuli

Szukasz praktycznej wiedzy o marketingu?

Nazywam się Mateusz Turek. Od 10 lat pomagam moim klientom maksymalizować sprzedaż w internecie. Wśród nich są zarówno duże firmy (jak Fiat, Lays czy Bezpieczna Rodzina), startupy (pracowałem z Helping Hand) oraz mnóstwo mniejszych firm. Wierzę, że wszystkie najważniejsze decyzje w życiu opierają się o emocje. Podobnie jest z wyborem marek.

Na blogu dzielę się wiedzą, jak skutecznie optymalizować konwersję i prowadzić sprzedaż online. E-commerce jest moim podwórkiem, na którym się wychowałem i dalej tu mieszkam. Możesz potraktować ten blog niczym transfer olbrzymiego know-how i dobrych praktyk. Moją wiedzę możesz wykorzystać do rozwoju swojego biznesu, do zwiększenia sprzedaży i przychodów. Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie?Potrzebujesz solidnego wsparcia w rozwoju biznesu? Napisz do mnie.

Moja Agencja

Jesteśmy studiem Desing’u. Tworzymy piękne obrazy i zgrabnie wprawiamy je w ruch. Niezależnie czy chodzi o design, czy technologie wykorzystujemy cały nasz talent do tworzenia dopasowanych rozwiązań dla potrzeb każdego klienta.

Współpracowałem