30 najlepsze darmowe motywy WordPress

44 najlepsze darmowe motywy WordPress
44 najlepsze darmowe motywy WordPress

Darmowe motywy WordPress to doskonałe rozwiązanie dla osób nie posiadających budżetu na postawienie własnej strony. Jeszcze 10 lat temu posiadanie własnej strony internetowej nie było tak łatwe i dostępne jak obecnie. Dzisiaj praktycznie każdy, nawet z minimalnym budżetem może „postawić” swoją pierwszą stronę internetową. Wszystko za sprawą narzędzi oferowanych przez WordPress oraz twórców motywów, które możesz pobrać bezpłatnie z sieci. Odpowiadając na pytanie, czy można mieć stronę internetową za darmo? Oczywiście, że można i to całkiem fajną.

Profesjonalna strona internetowa całkowicie za darmo?

Jeśli jeszcze nie spotkałeś się z WordPress’em to jest ku temu świetna okazja. Darmowe motywy oferują wiele możliwości. Bez problemu na większości motywów uruchomisz sklep internetowy i stworzysz autorskiego bloga. Kilkoma kliknięciami dostosujesz wygląd i kolorystykę swojego szablonu. Większość motywów jest responsywna, dzięki czemu poprawnie wyświetli się zarówno na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych.

Sprawdź najlepsze darmowe motywy WordPress

Motyw Typ Aktywne instalacje Średnia ocena
Sydney Biznesowa 90,000+ 5.0
ColorMag Magazyn 90,000+ 5.0
Hestia Multi 50,000+ 5.0
Fagri One-page 10,000+ 4.5
ShopIsle E-commerce 10,000+ 4.5
Sydney
ColorMag
Hestia
OnePress
OnePage Lite
Allegiant
AccessPress Parallax
Zerif Lite
Astrid
Spacious
Zillah
Restaurant Theme
Latte
Flash
Anariel Lite
Cenote
SimpleShift
Everly Lite
Ragnar Lite
EightMedi Lite
Lavander Lite
Photography Theme
Kale
Cronus
Fashy Lite
Elara
OnePage Express
Polmo Lite
Schema Lite
Rocked

Jeśli masz swoje ulubione darmowe motywy WordPress, które nie zostały wymieniony powyżej, koniecznie podziel się nimi w komentarzu. Spodobał Ci się wpis? Zostaw komentarz. Do zobaczenia następnym razem!